Počátek v konci
k zakoupení ve vašem knihkupectví nebo na internetu

Počátek v konci je příběhem nás dvou.Příběhem, který je sice zabalen ve fantaskním světě, ale události, které se v něm odehrávají, jsou mrazivě skutečné... Ne vždy byla naše rozhodnutí šťastná. Ne vždy jsme si vybrali cestu, která by vedla tím správným směrem. Právě proto jsme se rozhodli, že Počátek spatří světlo světa. Nechceme totiž utíkat před sebou ... před tím, čím jsme byli. 

14. 01. 2019 se konečně dočká své papírové podoby.


RECENZE


,,Dokonale splňuje všechny charakteristiky tohoto žánru a navíc obsahuje podstatný díl mystiky a konečně i hororu."  

 Celou recenzi si můžete přečíst v dubnovém čísle časopisu XB-1.


Trailer, který jsme pro vás vytvářeli bezmála 110 hodin, si můžete prohlédnout zde:

,,Je ohromující, jak rychle jsem se přizpůsobila nové situaci a vzpomínkám, které ve mně vyvolal ten večer. Tu noc, kdy se něco stalo. Jako by někdo otevřel zásuvku plnou starých fotek a jako přes promítačku mi je přehrál ve snech. Byly nádherné. Znala jsem je. Měla jsem pocit, jako bych si je prohlížela celý svůj dosavadní život. Noc se ale vzdala vlády a to ráno bylo jiné. Ten neskutečně skličující pocit, že kus mne chybí. Ten kus, který zůstal uvězněn v mých snech. Další noc se to neopakovalo. Ani tu další. Ani dnes."

Eileen, Počátek v konci

Do teď sem vůbec netušil, kdo vlastně sem. S dopisem se vehnala do mýho života spousta vzpomínek, o kterých sem neměl nejmenší tušení. Nejsou kompletní, spíš jako útržky starých fotek nebo špatně sestříhanej film. Ale sou reálný. Skutečný. V některých chvílích i dost hmatatelný, třeba když se objeví Sorin. Ta mi, nutno říct, zrovna dvakrát nepomáhá. Její nemístný kecy a poznámky by mě za nějakej čas určitě dostaly do hrobu."

Christopher, Počátek v konci


Stáhněte si PDF verzi epizod ke knize, které jsme celé tři roky od spuštění facebookových stránek přidávali jako ochutnávku.

V knize se objeví jen střípky z nich ...

...